• Pouze online
Partnerské vztahy aneb co očekává žena od muže...

Partnerské vztahy aneb co očekává žena od muže a muž od ženy (PDF)

199,00 Kč
S DPH

Ty jsi ty, a já jsem já. Pokud to pochopíme, může nám být spolu dobře.

Popis

Kniha řeší nejen rozdíly mezi mužem a ženou, ale bez zábran hovoří i o milostné předehře, sexu, orgasmu, tantře. Kniha je poučná jak pro ženy, tak i pro muže, pokud chtějí pochopit toho druhého. Nejsme stejní. Ženy jsou pravým opakem mužů a muži pravým opakem žen. Je třeba si uvědomit, že ten druhý bude myslet a jednat jinak, než si představuji. Záleží na tom, zda v jádru jsme více naprogramováni na ženské, nebo mužské aspekty osobnosti. Proto některý muž se zde může vidět v pozici ženy, a některá žena v pozici muže. Souvisí to i s našimi minulými životy, kdy jsme byli více mužem, či ženou. Takže muž s převahou ženské energie v těle si bude přitahovat do života ženu s převahou mužské energie. Má zesílit, proto potřebuje silnou ženu. Naopak silná žena potřebuje jemnou energii ženy vedle sebe, už nepotřebuje s nikým bojovat za svoji hodnotu, proto si hledá muže s ženskou energií. Kniha je doplněna o channelingová sdělení.

Ukázku z knihy naleznete ZDE

Autor: Zdenka Blechová

1 x kniha, brožovaná, počet stran 164, česky

3. upravené vydání

--------------------------------------------------

ČTENÁŘSKÉ RECENCE

Jsem moc ráda za vaše knížky, za poslední rok mi dost pomohly v náročném období a mnohé mi vysvětlily. Díky.

* * *

Vážená paní Blechová, mám silnou potřebu Vám napsat, a protože to tak cítím, tak pár řádků. Ode dne, kdy mi přišly vaše knihy a karty, tak jsem v úžasu, co je to za sílu a krásu, a jak karty ke mně i k mým blízkým pravdivě promlouvají. Kniha co věta, tak velké poučení, při čtení si připadám, jako by mě někdo sundal klapky z očí a uší, no pro mě velký prožitek. Je zajímavé, jak člověk díky takovým věcem může procitnout a změnit úhel pohledu.
Děkuji moc a přeji krásné dny.

* * *

Milá paní Zdenko Blechová, četla jsem některé Vaše knihy, děkuji za ně. Jsou psané srdcem, duší i věděním. Bůh Vám za ně žehnej.

Detaily produktu

9788087413159

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Na tomto webu pro zlepšení vaší spokojenosti používáme cookie a řídíme se všemi zákony ČR a EU.