Dýchací techniky

Dýchací techniky

302,50 Kč
S DPH

Dnešní doba nám přináší do života mnoho strachu a stresu, proto vám přináším návod, jak si pomoci. Přišla jsem si na různé dýchací techniky, které mi hodně pomohly v životě. Dříve jsem se hroutila z každé maličkosti a dnes zvládám 20× více věcí a jsem v klidu. Pomocí dýchacích technik se budete učit koncentraci, napojovat na vaše podvědomí, čistit své tělo od škodlivin, zbavovat se strachu a uvolňovat se. Jedná se o sedmidenní program, který je možno opakovat dle vašeho uvážení.

Audio Formát
  • MP3

Popis

Meditace: Zdenka Blechová

Hudba: Stanislav Šteif ml.

Návrh obalu a grafická úprava: Vladimír Malovec

*****************************************

Obsah CD

1. Dýchací techniky - meditace      38:21

2. Dýchací techniky - hudba           38:16

Celková délka: 76:37

Jak CD používat

Každý život nádechem začíná a výdechem končí. Dech nám dává život a život je síla, odvaha, klid, rozvaha a harmonie v každém z nás. 

Mniši, když se učí meditovat, první půl roku se učí jen soustředit na svůj nádech a výdech. I já jsem začínala na své cestě ke klidu a míru v sobě právě soustředěním na svůj dech. Přišla jsem si na různé techniky, které mi v životě hodně pomohly.

Zaměříme se na dýchací techniky, které nám mohou pomoci vydýchat vše, co k nám přichází. Prodýcháváním naše vnitřní orgány okysličujeme, a tím i uzdravujeme. Pravidelným dýcháním zklidníme náš postoj k životu a postupně se zbavíme stresů. Dýcháním posilujeme naši tělesnou schránku, a tím se staneme odolnějšími. Všichni jdeme stejnou životní cestou na naši horu poznání. Čím výše stoupáme, tím náročnější je cesta a klade větší nároky na náš dech. A čím výše stoupáme na naši horu poznání, tím více musíme jít sami. Už nemáme sílu někoho táhnout za ruku a nikdo nemá sílu táhnout nás. A právě zde se ukáže, jak jsme schopni vše, co k nám přichází v denním životě udýchat. Dechovou průpravou si můžeme život značně ulehčit. Vše, co činíme, je třeba dělat pravidelně, a proto i dechovým cvičením věnujte každodenní pozornost, dobré je dýchat v přírodě.

Po měsíci můžete zaznamenat první významné změny a po třech měsících se budete cítit jako nový člověk v novém světě.

Příprava:

Zvolte teplejší oděv nebo přikrývku. Při uvolňování těla se zpomalí chod orgánů; a to můžete pociťovat jako chlad. I střídání teplot při relaxaci berte jako normální jev. Vyrovnává se a harmonizuje energie v těle. Vytvořte si takový prostor, abyste během relaxace nebyli ničím rušeni. Duše se v relaxaci odpoutává od těla, a pokud dojde k narušení klidu, může mít tento náraz na vás neblahý vliv. Duše se musí rychle vrátit do těla a vy se pak nemusíte cítit dobře.


Pohodlně se posaďte nebo položte. Pokud ležíte, nedávejte si polštář pod hlavu, bráníte tak proudění energie v čakrách. Pokud sedíte, snažte se sedět rovně. Ruce ani nohy nekřižte. Dlaně zkuste obrátit směrem vzhůru, abyste mohli lépe čerpat energii, která se bude okolo vás tvořit. Při relaxaci můžete cítit v dlaních jemné brnění nebo větrné proudy. Když budete na sobě pracovat pravidelně, může se vám zdát jako by vás někdo držel za hlavu nebo vás pohladil. Nebojte se toho, to jsou vaši andělé strážní, kteří pracovitějším duším předávají informace nebo pohlazení jako odměnu za jejich práci. Provádějte nádech i výdech nosem každý den jiným způsobem. Po ukončení sedmým dnem, opět pokračujeme prvním dnem.

Dýchací techniky můžete provádět, jak dlouho chcete. Nejméně však 3 týdny pravidelně. Největší účinek zaznamenáte po 3 měsících.

Detaily produktu

8594163770105
8594163770105
859-41-63770-10-5

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Na tomto webu pro zlepšení vaší spokojenosti používáme cookie a řídíme se všemi zákony ČR a EU.