• -20%
Duchovní partner aneb setkání s naším dvojpaprskem

Duchovní partner aneb setkání s naším dvojpaprskem

312,00 Kč 390,00 Kč -20%
S DPH

Jak se žijí nové vztahy se dozvíš v této knize.

Poselství do knihy

Popis

Kniha vyšla již ve třetím vydání.

Kniha je volným pokračováním knihy „Osudový partner“. Duchovní partner přichází vždy po osudovém. Chcete se dozvědět, zda už jste připraveni na setkání s duchovním partnerem nebo co je pro to nutné udělat? Jak se žije duchovní vztah, v čem se liší duchovní partner od osudového, jak vypadá láska a sexualita v duchovním vztahu? Toto a ještě mnohá další zajímavá témata obsahuje právě tato kniha.

Ukázku z knihy naleznete ZDE

Autor: Zdenka Blechová

1x kniha, brožovaná, 188 stran, česky

Třetí vydání

-----------------------------------------

ČTENÁŘSKÉ RECENZE

Mám aspoň příležitost Vám poděkovat za velmi „výživné“ počteníčko. Knihu Duchovní partner jsme si četly ve vlaku, když jsme cestovaly se skupinou kamarádek. Já jsem předčítala, a pokud se některá v něčem našla, tak se přihlásila a probraly jsme to :-). Cesta nám krásně uběhla. Ba nám i pochyběla, nejradši bychom jely ještě dál, jen abychom ji mohly dočíst. A teď jsme s kamarádkou objednaly další na Vánoce. A už se na ně moc těšíme!
Ještě jednou děkuji za Vaše moudrá slova a přeji Vám krásné vánoční dny naplněné láskou.

* * *

Děkuji za Vaše poslání a pomáhání lidem… jsem ráda, že jsem dala na svou intuici a Vaší knihu, byť jsem Vás vůbec neznala, si zakoupila s takovou důvěrou a bez očekávání, že mě o to více  a mile překvapila…!

* * *

Dobrý den, paní Zdenko,

z dodaného zboží mám velkou radost, ale tu největší z knihy DUCHOVNÍ PARTNER. Dává mi naprosto jasná vysvětlení na vše, co ve mně dřímalo a neuměla jsem to pojmenovat. Naprosto mě to probouzí a uklidňuje zároveň, jako bych si začala číst v kuchařce na život a vztahy v něm. 

* * *

Paní Zdenko,
minulý týden jsem obdržela vaši poslední knížku. Už ji mám přečtenou a chci vám moc poděkovat. Myslím si, že je zatím úplně nejlepší, i když všechny vaše knihy jsou moc zajímavé.
Je v nich spoustu myšlenek, které člověk jaksi vnitřně ví, ale přesto si je úplně neuvědomuje. Takto podané a vysvětlené je to naprosto jasné, a dojde k tomu uvědomění.

* * *

Vážená paní Blechová,

dostala se ke mně kniha Duchovní partner. Ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování cenných a inspirativních informací. Především mě oslovila kapitola Finance a vztahy a také dopis na konci knihy: Pravda naše a pravda druhých.

Detaily produktu

9788087413463
9788087413463
978-80-87413-46-3

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Na tomto webu pro zlepšení vaší spokojenosti používáme cookie a řídíme se všemi zákony ČR a EU.