• -20%
Duchovní partner aneb setkání s naším...

Duchovní partner aneb setkání s naším dvojpaprskem

312,00 Kč 390,00 Kč -20%
Vč. DPH

Kniha vyšla již ve třetím vydání.

Kniha je volným pokračováním knihy „Osudový partner“. Duchovní partner přichází vždy po osudovém. Chcete se dozvědět, zda už jste připraveni na setkání s duchovním partnerem nebo co je pro to nutné udělat? Jak se žije duchovní vztah, v čem se liší duchovní partner od osudového, jak vypadá láska a sexualita v duchovním vztahu? Toto a ještě mnohá další zajímavá témata obsahuje právě tato kniha.

Ukázku z této knihy naleznete ZDE

Poselství do knihy

Popis

Autor: Zdenka Blechová

1x kniha, brožovaná, 188 stran, česky

Druhé vydání

-----------------------------------------

ČTENÁŘSKÉ RECENZE

Mám aspoň příležitost Vám poděkovat za velmi „výživné“ počteníčko. Knihu Duchovní partner jsme si četly ve vlaku, když jsme cestovaly se skupinou kamarádek. Já jsem předčítala, a pokud se některá v něčem našla, tak se přihlásila a probraly jsme to :-). Cesta nám krásně uběhla. Ba nám i pochyběla, nejradši bychom jely ještě dál, jen abychom ji mohly dočíst. A teď jsme s kamarádkou objednaly další na Vánoce. A už se na ně moc těšíme!
Ještě jednou děkuji za Vaše moudrá slova a přeji Vám krásné vánoční dny naplněné láskou.

* * *

Děkuji za Vaše poslání a pomáhání lidem… jsem ráda, že jsem dala na svou intuici a Vaší knihu, byť jsem Vás vůbec neznala, si zakoupila s takovou důvěrou a bez očekávání, že mě o to více  a mile překvapila…!

* * *

Dobrý den, paní Zdenko,

z dodaného zboží mám velkou radost, ale tu největší z knihy DUCHOVNÍ PARTNER. Dává mi naprosto jasná vysvětlení na vše, co ve mně dřímalo a neuměla jsem to pojmenovat. Naprosto mě to probouzí a uklidňuje zároveň, jako bych si začala číst v kuchařce na život a vztahy v něm. 

* * *

Paní Zdenko,
minulý týden jsem obdržela vaši poslední knížku. Už ji mám přečtenou a chci vám moc poděkovat. Myslím si, že je zatím úplně nejlepší, i když všechny vaše knihy jsou moc zajímavé.
Je v nich spoustu myšlenek, které člověk jaksi vnitřně ví, ale přesto si je úplně neuvědomuje. Takto podané a vysvětlené je to naprosto jasné, a dojde k tomu uvědomění.

* * *

Vážená paní Blechová,

dostala se ke mně kniha Duchovní partner. Ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování cenných a inspirativních informací. Především mě oslovila kapitola Finance a vztahy a také dopis na konci knihy: Pravda naše a pravda druhých.

Detaily produktu

9788087413463
9788087413463
978-80-87413-46-3

Reviews (0)

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Na tomto webu pro zlepšení vaší spokojenosti používáme cookie a řídíme se všemi zákony ČR a EU.