• -20%
Jak ven z matrixu

Jak ven z matrixu

424,00 Kč 530,00 Kč -20%
S DPH

Jak žít v tomto světě, abych mohl být šťastný.

Poselství do knihy

Popis

Když vyjdete z matrixu dopřáváte si svobodu, a to vás činí svobodným člověkem. Už není třeba přetvářek, strachu, lží, pokrytectví, stačí jen cítit své srdce a nechat se jím vést. Najednou se vám zdá, že jste mimo společnost, že jste mimo dění. Vyšli jste z matrixu, který vás ovládal celou dobu vašeho vývoje. Byla to iluze, ve které jste se stále pohybovali mnoho životů. Jste mimo systém a jen plynete s časem, který už není vaším pánem, ale vaším pomocníkem. Najednou se vše zvládá

v pravý čas. Jste prostě v pravý čas na pravém místě.

Autor: Zdenka Blechová

1x kniha, pevná vazba, počet stran 292, česky

1. vydání

RECENZE

Příjemný dobrý den, paní Blechová,

rád bych Vám moc a moc poděkoval za Vaši knihu Jak ven z matrixu. Už samotný název mě velmi navnadil a měl jsem pocit, že bych si ji rozhodně měl přečíst. Je první, kterou jsem od Vás četl. Čtu ji už podruhé a určitě si ji budu chtít přečíst i potřetí. Líbí se mi styl, jakým jste to psaní pojala.

Vím, že jste ve videu říkala, že něčí očekávání tato kniha splnila z 20 %. U mě jej splnila z 1000 %. Jsem velmi vděčný, že jste ji vydala a že jsem ji koupil, velmi mě v životě posunula a posouvá stále. Dokonce se mi chce říct, že je to přesně to, co jsem právě potřeboval. Pomohlo mi to pár věcí pochopit. Doma mám ještě Vaši knihu o Nemocích, těším se na ni.

Mějte se moc dobře, užívejte léto a díky moc za Vaši tvorbu. Jan R.

Detaily produktu

9788087413982
9788087413982
978-80-87413-98-2

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Na tomto webu pro zlepšení vaší spokojenosti používáme cookie a řídíme se všemi zákony ČR a EU.