• -20%
Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít

Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít

312,00 Kč 390,00 Kč -20%
S DPH

Co pochopit ve vztahu, aby se nám žilo hezky.

Poselství do knihy

Popis

Co zde píši, se vám může zdát nepochopitelné. Je to jako kdybyste vyprávěli člověku, který žil před sto lety v partnerství, o kterém rozhodovali jeho rodiče, že se bude moci za sto let rozhodnout sám, s kým bude žít, a ani to nebude muset rodičům sdělit a žádat je o svolení. A tak za dalších sto let se bude žít opět úplně jinak a my se na to připravujeme. Nelíbí se nám současné partnerské vztahy, neboť jim nerozumíme. Dosud fungovaly takto a nyní nefungují a my nevíme, jak dál. Kniha vám vysvětlí, co se právě odehrává v partnerských vztazích, na co se připravujeme a co nás čeká v budoucnosti. Dozvíte se prostřednictvím channelingových sdělení, jak se žije ve Vesmíru.

Channeling: Přílišné lpění na tom, aby vám ten druhý vycházel vstříc, není dobré. Máme si uvědomit, že ten druhý má nárok na svůj život a pokud chcete někoho příliš vlastnit, uniká vám pod rukama. Proto se vám v partnerských vztazích nedaří. Musíte si uvědomit, že je třeba se naučit toho druhého respektovat. A ne aby on respektoval vás.

Ukázku z knihy naleznete ZDE

Autor: Zdenka Blechová

1x kniha, pevná vazba, 156 stran, česky

čtvrté vydání

-------------------------------------------

ČTENÁŘSKÉ RECENZE

Právě jsem dočetla ukázku z Vaší knihy a děkuji za pěkný zážitek. Píšete z vlastní zkušenosti a je to něco jiného, než přenesené informace v jiných knihách. A taky je mi jasné, že jste opravdu silná osobnost! Máte můj obdiv :-)

* * *

Dobrý den paní Blechová, Chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za Vaše knihy. Přečetla jsem je teprve nedávno, ale musím dodat, že mi velice pomohly hodně si toho v sobě objasnit a vyjasnit… Hodně jsem se tam našla. Pořád jsem hledala odpovědi na svůj poslední vztah, který mě zasáhl nejvíce ze všech vztahů. Teď už jsem našla odpovědi a došla i klidu konečně. Přeji Vám v životě hodně štěstí, zdraví a spoustu profesních i osobních úspěchů.

* * *

Dobrý den paní, Zdenko.
Přečetla jsem všechny Vaše knížky jedním dechem, doslova jsem se do Vás zamilovala. :-)) Naprosto vše souzní i se mnou a souhlasím snad i s každou tečkou. Smíích… Což je u mě zajímavé, protože jsem dost „svá“. Doporučuji Vás každému na potkání, v této chvíli jste mi dala hodně jasna do mých myšlenek. Děkuju z celého srdce.

* * *

Vážená pani Blechová, Ďakujem, ...naozaj Vám nesmierne ďakujem.
Vaše knihy vo mne urobili veľký výbuch. Venujem sa duchovnu už niekoľko rokov, ale stále som ešte hľadala veľa odpovedí na svoje otázky. Od Vás som ich dostala toľko, až som ostala zarazená, ako mi to všetko zapadá do pomysleného puzzle. Dobrý večer milá Zdeničko, chci vám poděkovat za poznání, že nejsem blázen, jak jsem si poslední dobou myslela. Pomalu se mi daří chápat a nacházet důvody, proč se mi děje právě to, co se děje. S vašimi knihami se mi žije líp, a když je čtu znovu a po nějakém čase, jsou mi vaše úvahy jasnější a jasnější.  Moc vám děkuju za to, že jste.

Detaily produktu

9788087413241
9788087413241
978-80-87413-24-1

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Na tomto webu pro zlepšení vaší spokojenosti používáme cookie a řídíme se všemi zákony ČR a EU.