Nevíte právě kudy dál v partnerském vztahu? Nelíbí se vám, jak se k vám druhý chová? Chcete vědět, co právě řeší partner ve vztahu k vám? Jednoduchý recept. Soubor 140 moudrých sdělení vám může pomoci změnit náhled na partnerský vztah a žít tak, abyste našli štěstí, které hledáte.

Milí přátelé, dostávají se vám do rukou moudrá sdělení z Vesmíru. Jsou to informace, které žijeme všichni a pouze nepatrně se lišíme v tom, co se učíme. Proto tato sdělení se mnohdy jen nepatrně od sebe liší detaily, ale právě v tom je mnoho. Když si uvědomíme, že každý detail nám pomáhá se rozvíjet jinak, než jsme zvyklí, můžeme se v životě posunout kvantovým skokem. Nikdo nemá rád detaily, ale právě na nich záleží náš osud. Pokud budeme detaily zanedbávat, nemůžeme se divit, že se nám v životě budou stále opakovat stejná nedorozumění. Naopak, pokud si dáme pozor na určitý detail, už se nám situace opakovat nebude a přijde něco nového, pro nás příjemnějšího. Každý dostáváme z Vesmíru to, co si zasloužíme. A tak naše přítomnost je ovlivněna našimi skutky z minulosti. Nedá se na nic nadávat, ale je možno naším postojem mnoho změnit. Jedině vlastní mysl nám může pomoci v našem dalším životě. Vesmír říká: „Jak myslíš, tak konáš a z toho si tvoříš život.“ A tak když budeme konat jinak, i náš život může být jiný.

* * *

Tato sdělení vydávám jako doplněk k mým knihám na téma partnerských vztahů a ke kartám Egyptský tarot lásky, které si můžete zakoupit v mém e-shopu ZDE

Návod na použití diáře

Nevíte právě kudy dál v partnerském vztahu? Nelíbí se vám, jak se k vám druhý chová? Chcete vědět, co právě řeší partner ve vztahu k vám? Jednoduchý recept.

Zvolte otázku pro sebe:

Co si mám právě uvědomit ve svém vztahu k partnerovi?

Zvolte číslo od 1 - 140.

Pak si přečtěte u daného čísla informaci pro vás.

Stačí se jen zamyslet nad sdělením a hned máte jasno, co je třeba poopravit ve svém chování k druhému, aby mi mohlo být lépe.

Pak je dobré se zeptat:

Co si má právě uvědomit partner ve svém vztahu ke mně?

Zvolte číslo od 1 - 140.

Pak si u daného čísla přečtěte, co řeší partner ve vztahu k vám.

Tento způsob otázek a odpovědí se dá použít i na vztah s dětmi, rodiči, kamarádkou, šéfem atd.

Prostě když se vám právě zdá, že si s někým nerozumíte dle vašich představ, stačí se zeptat a přečíst si odpověď.

Mnoho žen i mužů mi zpětně podává informaci o tom, že když se začali řídit mými channelingovými sděleními, že se jim život změnil a žije se jim radostněji. A o to právě jde, abychom si život užívali s druhými a nestrádali nepochopením od nich. Protože ve skutečnosti se jedná o naše nepochopení ve vztahu k nim.

S diářem se můžete i učit. Zvolte si sedm čísel na následující týden. A v pořadí, v jakém jste si je vytáhli, si vždy přečtěte sdělení na daný den. Např. první číslo, které jste zvolili, bude číslo 7 a to se bude týkat pondělí. Druhé číslo bude např. 22 a to se bude týkat úterý. Takto si každý den přečtete informaci na daný den a budete pozorovat život dle čísla na daný den.

Další týden si zvolte opět sedm čísel a postupujte stejným způsobem.

Časem zjistíte, zda se vám některá čísla opakují v životě, anebo se měníte a volíte již jiná čísla.

Je třeba se nedívat na předchozí čísla, která jste zvolili, abyste nebyli jimi ovlivněni.

Projdete mnoha moudrostmi a obohatíte svoji mysl informacemi, které se jí propojí s tím, co žije, a co by měla žít, a vy začnete postupně měnit zaběhnuté kódy svého žití.

Celkem 140 sdělení vám tak vystačí na 20 týdnů.

Sdělení vás mohou naučit i trpělivosti a cílevědomosti tím, že máte na každý den úkol si přečíst sdělení a v daný den s ním pracovat. Chápu, že vydržet dvacet týdnů pravidelně na sobě pracovat je náročné. Kdo to zvládne, je vítěz. Věci se budou vyvíjet rychleji.

I ten, kdo nevydrží pracovat pravidelně, se nemusí trápit. Stačí, když si po předchozích sedmi sděleních zase zvolí dalších sedm čísel a budete pokračovat po dobu 20 týdnů.

Časem zjistíte, že se vám z karet vytváří jasný pohled na to, co žijete, a co byste měli žít.

Přeji vám s mými sděleními hodně zábavy a poučení.

Related products

Knihy

Pomocník partnerských vztahů

nakladatelství Zděnka Blechová
9788087413883
190,00 Kč
Moudrá sdělení, která vám pomohou uzdravit vztah.

Comments (0)

No comments at this moment

Na tomto webu pro zlepšení vaší spokojenosti používáme cookie a řídíme se všemi zákony ČR a EU.