Už když se narodíme, jsme součástí všeho a vše je v nás. Máme mnoho možností pro svůj život, jak ho naplnit. Energie je ve všem i v nás, vše je součástí velkého plánu Vesmíru plného různých energetických pásem. Tak, jak sílíte, tak jsou vám z Vesmíru dodávána jednotlivá pásma energií a vy se díky nim cítíte silnější a samostatnější. I vy jako duše jste si vybrali rodiče, které si přitáhla vaše energie. Vaše energie se potřebuje učit prostřednictvím energie vašich rodičů. Máte něco společného, čeho se chcete vzájemně zbavit, něco,  čeho se chcete oprostit,  a to je karma. A něco, co si chcete vzájemně předat k obohacení, ale také k poučení, a to je učení.  Vzájemně se učíte pochopit a porozumět otázkám života a skrze ně sílit na těle, na duchu i na mysli.

***

Vaši rodiče vám dali do vínku jméno, které vám patří, i když si možná myslíte, že vám tím uškodili. Jak jsem se zmínila, vaše energie si je přitáhla, takže je srozuměna s jejich chováním, potřebuje ho ke svému vývoji.

Takže i jméno vám rodiče vybrali záměrně ke zvýšení vašeho energetického potenciálu. Není třeba si měnit jméno jen proto, že se mi nedaří v životě a věřit tomu, že když si dám jiné jméno, vše bude jiné. Vždyť jde o učení, a když nepochopím učení, bude na mě tlačit v příštím životě.  A proto i vaše jméno vám pomáhá v učení, a pokud správně pochopíte, může vám spíše pomoci ve vaší cestě životem.

Related products

Jména
  • -20%
Knihy

Jména

nakladatelství Zděnka Blechová
9788087413364
392,00 Kč 490,00 Kč
Kniha, která vám kdykoli napoví, co si máte uvědomit.

Comments (0)

No comments at this moment

Na tomto webu pro zlepšení vaší spokojenosti používáme cookie a řídíme se všemi zákony ČR a EU.