Milí přátelé,

vytvořila jsem již deváté karty. Karty obsahují 32 náhledů do duše. Každou svou novou knihou, CD nebo kartami řeším i sama sebe, a protože tyto karty jsou obrazem našeho nitra, daly mi dost zabrat. Skrze karty jsem nahlížela do všech obrazů své duše, kterými jsem prošla. Sice jsem z Vesmíru přijímala channelingová poselství zvolna jako vždy, ale přesto jsem se cítila unavená a vyčerpaná.

Kontakt s mým nitrem mě vedl hluboko až na dno studně. Každý kráčíme ve svém žití ke své studni osudu a každý ji čistíme, aby byla dokonale čistá a my se ve studánce mohli vidět takoví, jací jsme. Abychom přijali svůj skutečný obraz a nehráli si na někoho, kým nejsme. Na tyto karty mě Vesmír připravoval mnoho let. Obrázky, které jsem namalovala automatickou kresbou, čekaly na své vydání i 16 let. Jsou v nich mé prožitky, kdy jsem se napojila na určitou emoci a vykreslila ji.

Karty vždy tvořím po pobytu v Itálii, která je pozůstatkem Atlantidy, a tudíž i naší minulosti. Je tam dodnes silná energie, která ovlivňuje celý mnou vedený kurz sebepoznání a samozřejmě i mě. Letos v létě v roce 2015 ke mě na pláži přišla informace: Už jsi se odhmotnila, už zde žije jen tvé tělo, ale tvá mysl je neustále s námi. Také jsem poprvé dostala jako poděkování na konci kurzu od děvčat krásné tři růže. Brala jsem to jako poselství z Vesmíru. Dar za vykonanou práci za Zemi a děvčata byla jen zprostředkovatelem. Všichni jsme zaměstnanci Vesmíru a všichni svojí prací přispíváme k lepšímu vývoji všeho na Zemi i ve Vesmíru. Vše je vzájemně propojeno. A tak čím hlouběji se umíme podívat do sebe, tím hlubší je náš kontakt s anděly a celým Vesmírem.

Návod na výklad karet:

Tyto karty vám pomůžou se podívat do sebe a uvědomit si, co se ve vás právě děje. Návod je jednoduchý. Zamícháte si balíček karet a na otázku: „Co se ve mě právě odehrává?” si vytáhnete kartu a přečtete si sdělení k ní v knize. Další kartu tahejte po měsíci či po třech měsících.

1. Srdce

Je zdrojem tvého cítění, bez srdce nejsi nic, se srdcem jsi blíž k Bohu.

Tvůj motor těla je unavený, stále se snažíš být motorem pro druhé, aby sis zasloužila jejich uznání a lásku, ale tvé srdce bije pro tebe, a tebe vůbec nezajímá, co si přeje, co by mu udělalo radost, co potřebuje. Stále se jen zajímáš o to, co potřebuje někdo jiný a snažíš se dělat radost druhému, a málo sobě. A přitom přes srdce jsi napojena na vše okolo sebe. A pokud ho nevnímáš, jsi chudá a stále hledáš bohatství tam, kde není. Vše je uvnitř tebe. Pokud si budeš věřit v tom, oč tě žádá tvé srdce, bude se ti dařit ve všech sférách života. Vždyť přes srdce k tobě přicházejí vnuknutí od andělů a přes srdce jsi napojena na svůj životní cíl. Pokud jsi mrtvá ve svém cítění srdce, nevíš kam jdeš, a stále bloudíš a hledáš někoho, kdo ti ukáže cestu. A přitom ta cesta je v tobě. Stačí si občas položit ruku na srdce a ptát se svého srdce: „Co pro sebe dnes mohu udělat? Co by mi teď udělalo radost?” A díky odpovědím budeš nacházet cestu k andělům, kteří ti připravili hezký život a povedou tě cestou k cíli. Neváhej a začni hned s prociťováním svého srdce, nezanedbávej ho. Pokud cítíš píchání v srdci nebo tlak na srdci, či se ti špatně dýchá, je to o tom, že tvé srdce je unavené neustálou péči o okolí a chce se věnovat jen tvé cestě a s tebou být v kontaktu. Dopřej si naslouchání a budeš si blíž. Když si budeš blíž, jsi blíž andělům, celému Vesmíru a všem. A tak čím dříve to pochopíš, tím dříve si můžeš dopřávat dary Vesmíru.

Otázky pro duši:

Povídám si se svým srdcem?

Vím, co mé srdce potřebuje?

Co by bylo dobré udělat pro to, abych si byla blíž?

Mám raději sebe nebo druhé?

Učím se mít ráda a učím se každý den pro sebe udělat něco milého! 

2. Minulost

Dává ti schopnost rozeznat chyby, které není třeba opakovat.

Stále přemýšlíš o tom, co se stalo a co by se bývalo stalo, kdyby… Opusť neucelené myšlenky a buď v duchu se sebou a ne s druhými. Vše se stalo tak, jak mělo být, a ani to jinak nemohlo být. Vždyť tvé učení je třeba znát od začátku, a tak nelze přeskakovat jednotlivé učební lekce. Je třeba se učit znát své chyby a k tomu nám právě slouží naše minulost. Kdybys neprožila to, cos prožila, nikdy bys své chyby neodhalila. Je dobré je znát a poučit se z nich do budoucnosti. Ani si nemůžeš vyčítat, že jsi jednala tehdy nesprávně, protože jsi ani jinak jednat nemohla. Vždy jednáš tak, jak nejlépe umíš a v daném okamžiku to jinak neumíš. Nic si nevyčítej, znovu si promítni svoji minulost, setrvej ve vzpomínkách, uč se z nich poznat sebe a dále si urči nový cíl a nový začátek své cesty. Tvá minulost tě obohatila poznáním a připravila pro novou cestu, která si zasluhuje radost a ne starost. Opusť staré kódy myšlení a přijmi nové kódy s radostí a očekávání věcí příštích. Budou se ti nyní vracet staré rány, ale to jen proto, že potřebují vyléčit. Až je vyléčíš prací, anebo smutkem či pláčem, přijde opět radost a vděk za vše do tvého života. Nyní si všechny své nálady a prožitky dopřej. Neboj se o nich mluvit s druhými, rovnáš si svoji minulost, neboj se určit i správná slova pro to, co tě minulost přinesla. Jsme s tebou a učíme tě o sebe pečovat s větší péčí, než tomu bylo dosud. 

Otázky pro duši:

Vzpomínáš na svoji minulost s láskou či neláskou?

Co tě ještě trápí z minulosti?

Dá se s tím něco dělat?

Je moudré se neustále nechávat spoutávat emocemi nebo je třeba už žít jinak?

Uč se pouštět a přijímej nové dary, které k tobě přicházejí, ale ty je skrze minulost nevidíš!

Related products

karty Obraz mé duše
  • -20%
Karty

karty Obraz mé duše

nakladatelství Zděnka Blechová
9788087413500
520,00 Kč 650,00 Kč
Tyto karty vám napoví, co po vás nyní žádá vaše duše.

Comments (0)

No comments at this moment

Na tomto webu pro zlepšení vaší spokojenosti používáme cookie a řídíme se všemi zákony ČR a EU.